Квадроцикл

Администратор | 31.05.2009 13:12

квадроциклНайкраще вирішення транспортної проблеми під час кризи – квадроцикл.

Перш за все, це доволі ощадливий вид транспорту. Він споживає лише близько літра на 100 кілометрів. До того ж, із ним не страшні жодні затори. Адже з нормальної дороги квадроцикл легко дозволяє звернути на суцільне бездоріжжя.

Спершу на цій машині потрібно навчитися правильно сидіти. Не намагайтеся несамовито хапатися за кермо. На поганій дорозі це не врятує. Руки мають бути розслабленими, а триматися варто за рахунок зусиль ніг.

Профі рідко сидять на квадроциклі. Під час активної їзди вони частіше стоять, тримаючи ноги трохи зігнутими у колінах. А розслаблену спину – ледь прогнутою. При підйомі на схил варто переносити вагу тіла вперед, при спуску – назад.

Багнюку найкраще долати на підвищеній передачі. При цьому вагу тіла варто переносити назад. Іноді таке бездоріжжя можна проскочити просто за рахунок високої швидкості. Але тут потрібно бути абсолютно впевненим, що на наступному відрізку шляху немає всіляких пеньків та звалених дерев. Щоправда, згодиться квадроцикл лише у теплу погоду, адже дах тут не передбачений.

Категории: Техно| экстрим

Метки: